Zapalenia Pęcherza U Kota

Wśród preparatów weterynaryjnych na uwagę zasługuje preparat Sallivet, który jest dedykowany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest poważnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta mieszkające z człowiekiem, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest również często spotykanym schorzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wspiera organizm psa, niweluje ból stawów. Z badań wynika, że aż 40% psów starszych boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują najmniejszych skutków ubocznych.
Preparat uśmierzarównież zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do regeneracji chrząstki w stawach. W skład Sallivet wchodzi glukozamina w formie wodorochlorku. Wzmacnia ona przyswajanie w organizmie psa i kota. Preparat zwalcza także zakażenia w wynikudziałania bakterii E. Coli. Ponadto środek ten działa przeciwzapalnie, ma działanie uspokajające i regenerujeśluzówkę.
Sallivet to doskonała ochrona dla psa w takich problemach jak kaszel, dolegliwości pęcherzowe oraz zapalenie spojówek. To także ochrona przed zakrzepicą, ponieważ preparat wpływa na rozrzedzenie krwi w organizmie psa i kota.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Zapalenia Pęcherza U Kota
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 15 stycznia 2021
Wyświetleń: 21
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *