Portfel Męski Skórzany

Punkt sprzedaży Koruma to obszar w którym sąwyjątkowej jakości akcesoria, które mają za zadanie podźwignąć poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który obok funkcji zabezpieczających wyróżnia się niezwykle gustownym i klasycznymwyglądem. W asortymencie znajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w różnych rozmiarachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak istotna? mnogość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czyhają na sposobność rabunku, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieuczciwe osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W asortymencie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają sposobności bezprzewodowego otwarcia samochodu. Dodatkowym atutem etui, jest perfekcyjne zrobienie z wysokiej jakości materiału.

Hitem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest materiałem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest też wytwornym elementem aranżacji domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Męski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 27 czerwca 2022
Wyświetleń: 298
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *