Klatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej jakości przedmioty, które mają za zadanie podźwignąć poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który oprócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle gustownym i konwencjonalnymdesignem. W asortymencie odnajdziesz także portfel damski skórzany, który występuje w różnych rozmiarachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego bariera RFID jest tak ważna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Złodzieje tylko czekają na możliwość kradzieży, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W asortymencie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które efektywnieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możności zdalnego otwarcia samochodu. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne wykonanie z wysokiej jakości surowca.

Bestsellerem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która opracowana jest materiałem ekranizującym. Klatka ochrania przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest też szykownym detalem aranżacji domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 8 marca 2024
Wyświetleń: 19
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *