Autodetailing

Specjalistyczne usługi kompleksowego mycia i pielęgnacji pojazdów wewnątrz i na zewnątrz. Studio proponuje dokładne czyszczenie, jakie daje jedynie myjnia ręczna. Profesjonalne osoby egzekwują całkowity autodetailing powłok lakierniczych, jak również parowe pranie tapicerki oraz oczyszczanie pozostałych części. Zakres usług obejmuje również dokładną dezynfekcję wnętrza auta. Pozwala ona na usunięcie nie tylko drobnoustrojów, ale również brzydkich aromatów. Przygotowanie auta do sprzedaży pod kątem czystości i wyglądu to też jedna z często wybieranych usług firmy.
Dokładny autodetailing może obejmować wiele usług, do których wykonania wykorzystywane są odpowiednie kosmetyki, przyrządy oraz praktyka. Jest to między innymi korekta lakieru samochodowego sprawiająca, że zyskuje on świeżość i jest lepiej chroniony. Studio Skypark wykonuje też profesjonalne powłoki ceramiczne na lakier samochodowy wzmacniające powierzchnię, osłaniające przed mikrouszkodzeniami i poprawiające wygląd karoserii.


Przejdź na stronę: http://www.studioskypark.pl/


Tytuł: Autodetailing
URL: http://www.studioskypark.pl/
Dodano: 1 stycznia 2021
Wyświetleń: 299
Słowa kluczowe: Autodetailing, Korekta Lakieru Samochodowego, Myjnia Ręczna, Parowe Pranie Tapicerki, Powłoki Ceramiczne Na Lakier Samochodowy
Kategorie: Motoryzacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *